نام وب سایت :: تلویزیون خلخالیم
نوع وب سایت :: اشتراک ویدیو
تاریخ تحویل :: 1396/01/05
مدت زمان طراحی :: 1هفته
آدرس وب سایت :: http://khalkhalim.com/tv
100
70
85
تلویزیون خلخالیم
تلویزیون خلخالیم
تلویزیون خلخالیم
تلویزیون خلخالیم یک مکان برای درج ویدیو ها و فایل های صوتی اختصاصی سایت خلخالیم میباشد .. امکانات : ثبت نام حرفه ای - ورود کاربران - مدیریت ویدیو ها - ارسال ویدیو ها - پیشنهاد ویدیو ( نمایش ویدیو از یک سایت دیگر ) - فرم نظرات - پسندیدن فیلم توسط کاربر - اشتراک گذاری ویدیو در شبکه های اجتماعی - خروجی از ویدیو بصورت کد برای درج در سایت ها و وبلاگ ها - ایجاد بینهایت کانال - پرفایل اختصاصی کاربران - کانال اختصاصی برای هر کاربر ... و ...

نمونه کار های جدید

سئو seo سایت ها

سئو (SEO) یا« بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو » به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

سئو در گوگل یک تخلف است !؟

سئو در گوگل یک تخلف محسوب می شود و یک نوع عملیات می باشد که قوانین گوگل رو زیر پا میگذارد ! عده زیادی از سئو سایت درآمد زایی می کنن در حالی که سئو به بهینه سازی کد ها و فعالیت سایت ها بستگی دارد و گوگل سایت هایی را در رتبه بالا نمایش می دهند که سایتشان فعال می باشد !! در یک نگاه به سایت های خبری ، پی می بریم که این سایت ها بدلیل فعالیت روزانه و دائمی در گوگل محبوب هستند ! و با تایپ کلمه ای که خبرگذاری و یک سایت مداوم در محتواش استفاده نموده ، آن سایت در گوگل رتبه خوبی دارد!

سایت من چه زمان در گوگل رتبه می گیرد ؟

سایت ها پس از طراحی بین 1 ماه الی 6 ماه در گوگل بخوبی شناسایی می شوند و به مرور زمان و فعالیت دائمی سایت ؛ سایت در گوگل محبوب می شود و در رتبه های بالا نمایان می شود ! انتقال سایت و تغییر آدرس ها باعث می شود که رتبه سایت پایین آید و باز به مدت ذکر شده طول می کشد که گوگل لینک های جدید سایت را بررسی و در اولویت قرار دهد ! قابل ذکر است که اگر سایت را به گونه ای به هاست دیگر انتقال دهیم که لینک ها تغییر نکند و آدرس صفحات و محتوا تداخلی درونش ایجاد نشود ، هیچ مشکلی برای سئو سایت در گوگل رخ نخواهد داد .

گروه یاشیل وب برای سئو سایتها چه راهکاری دارد ؟

گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن کلیه امکانات سایت ، به انجام بهینه سازی کد ها و تصاویر سایت می پردازد ! یکی از موضوعات مهم در بهینه سازی و رتبه گیری در گوگل طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت میباشد . تمامی طراحی های گروه بصورت ریسپانسیو می باشد . گروه یاشیل وب برای تست سایت ها از ابزار بهینه سنج GT metrix استفاده میکند و با توجه به دستورات و قوانین بهینه سازی ، سایت طراحی شده رو حد الامکان بهینه و سپس سایت را در اختیار مشتری قرار می دهد ! قابل ذکر است : که رتبه A , B , C سایت در  ابزار GT metrix نمایان گر بهینه بودن سایت می باشد ...

[مطالعه بیشتر در باره سئو ، کلیک کنید]

 

درصد پیشرفت پروژه ها


سایت شرکت هامون مبدل

70%

سایت آل وِر | نیازمندی های شهرستان خلخال

100%

سایت کلینیک مددکاری سرو

100%

سایت تلوزیون خلخالیم

100%

سایت کوتاه کن

100%

 

تماس سریع

معنی" یاشیل " را تایپ کنید (جواب: سبز)

اردبیل - خلخال - خیابان شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید مطهری - دفتر گروه طراحان یاشیل وب


- - مدیر مسؤلان گروه یاشیل وب

مسعود شیر علی پور : 09381687314

امیر حسین رنجبر : 09190626350
پست الکترونیکی سایت : info[a]yashilweb.com

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه طراحی یاشیل وب می باشد

صفحه اصلی | تعرفه ها | نمونه کار ها | مشتریان ما | پیشفاکتور | پرداخت آنلاین | درباره ما