• سایت ها

 • چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

  سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند. با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود . امروزه بیش از 1 میلیارد نفر در دنیا از اینترنت استفاده می کنند . از این رقم نمی توان چشم پوشی کرد. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان.

  بازدیدکنندگان وب سایتها معمولا بر اساس وب سایت شرکتها درباره آنها قضاوت میکنند. شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قویتری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود.
  حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

  چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟

  1 - یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند.

  2 - هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید.

  3 - وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

 • چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

  گروه طراحی یاشیل وب در این چند سال تجربه خوبی در طراحی حرفه ای سایت بدست آورده است و با تجربه خود به UX (چیدمان) و نیاز یک سایت پرداخته است . ما شما را برای داشتن یک سایت حرفه ای و زیبا راهنمایی خواهیم نموند !

   

  به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از صفحه نمونه کار ها قابل مشاهده میباشد.

 • چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

  این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
  در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:

  1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
  2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
  3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
  4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
  5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
  6 – نوع وب سایت درخواست شده .
  7 - چگونگی چیدمان و شکل کلی سایت
  8 - افزونه نویسی و چند زبان بودن سایت
  9 - و...

 • از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میکنید؟

  گروه یاشیل وب برای طراحی سایت ها از موارد زیر استفاده نموده ، قابل ذکر است که این موارد ذکر شده بروز ترین امکانات برای طراحی یک سایت ایده آل می باشد!

  1 – استفاده از زبان HTML5

  2 – استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن

  3 – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک

  4 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما

  5 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار

  6 – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و زیبایی فوق العاده سایت

 • چند نوع وبسایت داریم ؟ و سایت ما می تواند جزء کدام دسته باشد؟

  به طور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :

  1-- وب سایتهای استاتیک

  در این وب سایتها کاربران تنها میتوانند محتویات داخل وب سایت را ببینند و به اصطلاح گونه ای دیگر از بروشور ولی ورژن اینترنتی آن میباشد. بسیاری از شرکتها که معمولا محصولاتشان دائما در حال تغییر نمیباشد یا بروز شدن وب سایت چندان برایشان چندان مهم نمیباشد معمولا این نوع از وب سایتها را سفارش میدهند. البته بعضی از قسمتهای وب سایت البته با پرداخت هزینه جداگانه و کمک شرکت قابل بروز رسانی میباشد. چنانچه میخواهید فقط در فضای اینترنت باشید تا مشتریان بهتر شما را بشناسند میتوانید چنین وب سایتهایی را سفارش دهید. البته نباید توقع داشت با داشتن چند صفحه وب سایت در فضای اینترنت بخواهیم رتبه خیلی خوبی در موتورهای جستجو داشته باشیم و بازدید چنین وب سایتهایی بالا باشد.

  2-- وب سایتهای داینامیک

  در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید.
  رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.

   

 • مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

  جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

  سفارش شما پس تحلیل توسط گروه یاشیل وب به مرحله زمانبندی و قیمت گذاری خواهد رسید و ما 24 الی 48 ساعت آینده پس از سفارش شما با شما در ارتباط خواهیم بود و زمان و مبلغ رو هم بصورت تلفنی و هم بصورت ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد ...

 • طراحی وب سایت من توسط گروه شما چه مزیتی دارد؟

  قطعا هر شرکت و گروه طراحی هنگام تاسیس آن برای خود قوانین و مقرارتی رو لحاظ کرده است و در این میان نقطه ضعف نیز وجود دارد .. ولی گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن سایتی شیک و حرفه ای با سرعت بالا و بهینه سازی کامل راهی را برای مشتریان خود باز کرده است که این راه طراحی طبق سلیقه مشتری می باشد و مشتری هر طرحی را بدهد .. آن طرح عملی خواهد شد و اگر مشتری یک سایت متفاوت نیاز داشته باشد می تواند با گرافیک کار ها هماهنگی کند و سایت به صورت گرافیکی طراحی شده و طرحی که خود مشتری آن را پسندیده است برای ما ارسال کند و ما با توجه به آن طرح سایت را طراحی کنیم ... از طرفی مشتری می تواند طرح سایت خود را نیز به ما بسپارد و ما با تجربه کسب کرده در این 10 سال سایت را اختصاصی طراحی کنیم

  قابل ذکر است : اگر مشتری طرح سایت خود را به ما بسپارد قطعا شرایطی توسط گروه یاشیل وب در طراحی حاکم خواهد شد و این شرایط در قرارداد قید خواهد شد

  -- پس از طراحی سایت مشتری می تواند بین 7 روز اول بعد از طراحی مشکلات خود را به ما بازگو کند و در همان هفته اول مشکل یا تغییرات اعمال شود .

  -- پس از مدت مشخص شده .. گروه هیچ مسئولیتی در تغییرات نخواهد داشت و تغییرات اضافی دارای هزینه جزئی خواهد بود ...

   

  مزیت دیگر گروه یاشیل وب : پشتیبانی فنی ، دائمی و کاملا رایگان خواهد بود

  و یک مزیت دیگر گروه این است که سایت طراحی شده نمونه کار ما میباشد و قطعا ما سعی خواهیم کرد بهترین و شکیل ترین طرح خود را برای مشتری طراحی کنیم...

  رضایت مشتری ، حرف اول و آخر گروه یاشیل وب می باشد..

 • پشتیبانی و امنیت

 • پشتیبانی از سایت طراحی شده به چه شکل می باشد؟

  پشتیبانی توسط گروه یاشیل وب به دو دسته تقسیم می شود ...

  1 -- پشتیبانی فنی سایت

  این نوع پشتیبانی توسط گروه کاملا رایگان و دائمی می باشد ! منظور از پشتیبانی فنی سایت ، یعنی در هنگام بروز مشکل در سایت هم از لحاظ مشکلات فنی سایت ( کد ها و تصویر ها و لود نشدن سایت وقتی که توسط کسی دست کاری شده باشد) و هم از لحاظ هاستینگ و دامین سایت ( هنگامی که مدت زمان به اتمام رسیده باشد و یا در آینده نیاز به نصب دامنه جدید روی سایت باشید) میباشد.

  2 -- پشتیبانی محتوا سایت

  این نوع پشتیبانی بستگی به مشتری دارد ! در مواقعی مشتری وقت مدیریت سایت و بروز رسانی آن را ندارد و نیاز به کارشناس و یک شخص برای مدیریت سایت دارد .. گروه یاشیل وب به صورت حرفه ای پشتیبانی سایت ها را با یک مبلغ نا چیز ماهانه یا هفتگی و یا سالانه برای مشتریان خود انجام می دهد !

  برای سفارش پشتیبانی با ما تماس حاصل فرمایید

  توجه داشته باشد ... گروه یاشیل وب فقط سایت های طراحی شده توسط خود را پشتیبانی می کند در غیر این صورت از پشتیبانی سایت ها طراحی شده توسط گروه دیگر خودداری کرده و به طراحان سایر گروه ها احترام می گذارد!

 • امنیت سایت های طراحی شده به چه صورت می باشد ؟

  امنیت سایت شما توسط گروه ، امنیت سطح بالایی خواهد داشت. بصورتی که ورود به بخش مدیریت دو مرحله می باشد و ما از سیستم های جدید امنیتی استفاده می کنیم که هر کسی بخواهد به هر عنوان وارد سایت شما شود باید مرحله اول رو بگذراند و در صورتی که بصورت مداوم کلمه امنیتی رو اشتباه وارد کند !! سیستم به مدیراصلی سایت امکان بلاک کردن آی پی شخص را خواهد داد !!

  امنیت فایل های آپلود شده در هاست نیز از امنیت سطح بالایی برخوردار خواهد بود و دسترسی فایل ها طبق دستورات امنیتی وارد خواهد شد!

  سایتی که گروه یاشیل وب طراحی می کند بکاپ هفتگی (پشتیبانی) دارد و در صورت ایجاد مشکل یا هک شدن سایت به بکاپ چند روز پیش برگشته و سطح دسرسی ها تغییر خواهد نمود!!

  توجه داشته باشید به منظور امنیت سایت ها ،موضوع امنیت اولویت اصلی ما برای طراحی سایت ها می باشد ...

 • نسخه موبایل و تبلت

 • چرا سایت باید ریسپانسیو (نسخه موبایل و تبلت) را پشتیبانی کند ؟

  امروز اکثر مردم ، در کنار خود گوشی همراه و یا تبلت دارند و دسترسی به سیستم کامپیوتر برای مردم همیشه وجود ندارد ... تحقیقات نشان داده اکثر مردم کار های روز مره خود را با گوشی همراه انجام می دهند و به دلیل اینکه همیشه کنارشان هست سعی می کنند در فضای مجازی چرخی بزنند ... سایت های امروزی باید قابلیت نمایش در نسخه موبایل رو داشته باشند تا بازدید کننده ها به راحتی از محتوای سایت استفاده کنند ...

  تمامی سایت های طراحی شده توسط گروه یاشیل وب از تکنولوژی نسخه موبایل برخوردار است به گونه ای که تمام امکانات سایت به شکل زیبایی در حالت موبایل نمایان است و بازدید کنندها با وارد شدن به سایت ها خیال خواهند کرد که سایت یک اپلیکیشن موبایل می باشد

   

 • آموزش پنل مدیریت

 • آیا مدیریت یک وب سایت نیاز به اموزش دارد؟

  بخش ارسال مطلب به سایت و مدیریت بخش های مختلف سایت مانند گالری تصاویر ، نظرات کاربران و سایر سیستم ها نیاز به یک آموزش کامل دارد !! اگر قبلا وبلاگ کار کرده باشید این آموزش برای شما براحتی خواهد بود ..

  گروه یاشیل وب ! آموزش پنل مدیریت را در بخشی از مدیریت قرار می دهد و شما با مطالعه نمودن و نمایش تصاویر مطلب می توانید براحتی سایت خود را مدیریت کنید

 • هاست و دامنه

 • حجم و سرعت هاست های مورد استفاده گروه شما به چه شکل می باشد؟

  گروه یاشیل وب خود سرور اختصاصی هاست ندارد ولی با در نظر گرفتن سرعت بالا و پشتیبانی دائمی یکی از سرور های معتبر در ایران را انتخاب نموده و مدت 10 سالی می باشد که از این سرور فرانسوی که نمایندگی معتبر در ایران را دارد استفاده می کند و اکثر سایت های طراحی شده توسط این گروه از این هاست استفاده می کنند ...

  یک سایت ساده در حد شرکت حجم زیادی نمی خواهد و با جحجم 5 گیگ نیز سایت کار خود را انجام می دهد ولی اگر سایت خبری یا یک سایت با مطالب زیاد در نظر دارید نیاز به حجم بالا می باشد ...

  نمایندگی سرور های مورد استفاده توسط گروه یاشیل وب سه محدوده حجم که قیمت مناسبی را نیز بر خوردار است ارائه داده است ..

  هاست برنزی (حجم هاست 15 گیگابایت | با پهنای باند 150 گیگابایت ) به قیمت سالانه 65 هزار تومان و دامنه IR رایگان

  هاست نقره ای ( حجم هاست 25 گیگابایت | با پهنای باند 250 گیگابایت) به قیمت سالانه 115 هزار تومان و یک دامنه رایگان (com, net, org, info. biz. ir) و..

  هاست طلایی ( حجم هاست 50 گیگابایت | با پهنای باند نامحدود) به قیمت سالانه 179 هزار تومان و یک دامنه رایگان (com, net, org, info. biz. ir) و..

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 • اگر خود مشتری هاست داشته باشد؟

  اگر خود مشتری هاست داشته باشد ما در طراحی سایت و آپلود ان روی هاست مشتری تردید نخواهیم کرد ولی مشتری باید در نظر داشته باشد که هر گونه مشکل و ایراد در هاست و آفلاین شدن سایت به عهده خود مشتری می باشد و گروه یاشیل وب هیچ مسئولیتی از لحاظ هاستینگ سایت نخواهد داشت..

 • چه مقدار فضا برای سایت من کافی است؟

  مقدار فضای لازم بستگی به نوع طراحی و فعالیت شما در سایتتان دارد. شما باید حجم فایل هایی که سایت شما را در بر میگیرد را محاسبه کنید ومقدار فضایی بیشتر از آنچه محاسبه کرده اید را خریداری کنید.

  مثلا شما نیاز به سایت فروشگاهی دارید باید در نظر بگیرید که چه مقدار فایل در هاست گنجانده خواهد شد ! سایت های فروشگاهی ، کتابخانه ای ، تفریحی ، سایت خبری ، سایت موزیک و سایت نمایش ویدیو و ... نیاز به هاستینگ با حجم بالایه 15 گیگ دارند و...

 • سئو seo سایت ها

 • منظور از سئو seo در سایت چیست ؟

  سئو (SEO) یا« بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو » به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

 • سئو در گوگل یک تخلف است !؟

  سئو در گوگل یک تخلف محسوب می شود و یک نوع عملیات می باشد که قوانین گوگل رو زیر پا میگذارد ! عده زیادی از سئو سایت درآمد زایی می کنن در حالی که سئو به بهینه سازی کد ها و فعالیت سایت ها بستگی دارد و گوگل سایت هایی را در رتبه بالا نمایش می دهند که سایتشان فعال می باشد !! در یک نگاه به سایت های خبری ، پی می بریم که این سایت ها بدلیل فعالیت روزانه و دائمی در گوگل محبوب هستند ! و با تایپ کلمه ای که خبرگذاری و یک سایت مداوم در محتواش استفاده نموده ، آن سایت در گوگل رتبه خوبی دارد!

 • سایت من چه زمان در گوگل رتبه می گیرد؟

  سایت ها پس از طراحی بین 1 ماه الی 6 ماه در گوگل بخوبی شناسایی می شوند و به مرور زمان و فعالیت دائمی سایت ؛ سایت در گوگل محبوب می شود و در رتبه های بالا نمایان می شود ! انتقال سایت و تغییر آدرس ها باعث می شود که رتبه سایت پایین آید و باز به مدت ذکر شده طول می کشد که گوگل لینک های جدید سایت را بررسی و در اولویت قرار دهد ! قابل ذکر است که اگر سایت را به گونه ای به هاست دیگر انتقال دهیم که لینک ها تغییر نکند و آدرس صفحات و محتوا تداخلی درونش ایجاد نشود ، هیچ مشکلی برای سئو سایت در گوگل رخ نخواهد داد .

 • گروه یاشیل وب برای سئو سایتها چه راهکاری دارد ؟

  گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن کلیه امکانات سایت ، به انجام بهینه سازی کد ها و تصاویر سایت می پردازد ! یکی از موضوعات مهم در بهینه سازی و رتبه گیری در گوگل طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت میباشد . تمامی طراحی های گروه بصورت ریسپانسیو می باشد . گروه یاشیل وب برای تست سایت ها از ابزار بهینه سنج GT metrix استفاده میکند و با توجه به دستورات و قوانین بهینه سازی ، سایت طراحی شده رو حد الامکان بهینه و سپس سایت را در اختیار مشتری قرار می دهد ! قابل ذکر است : که رتبه A , B , C سایت در ابزار GT metrix نمایان گر بهینه بودن سایت می باشد ...

 • پرداخت سفارش

 • هزینه های طراحی به چه شکل دریافت می شود؟

  مشتری پس از ثبت سفارش و تایید نهایی آن ، اطلاعات سایت مورد نظر به دست گروه رسیده و پس از تحلیل قیمت نهایی و زمان دقیق تحویل به مشتری اعلام می شود و پس از تایید قیمت و زمان توسط مشتری .. قرار دادنامه توسط گروه تنظیم شده و توسط ایمیل یا تلگرام برای مشتری ارسال می شود مشتری باید این قرار داد نامه را بخوبی بخواند و پس از تایید آن را امضا و اثر انگشت زده و به آدرس قید شده در سایت توسط پست ارسال کند ... گروه پس از دریافت قرارداد نامه آن را امضا نموده و یک نسخه اسکرین شات شده برای مشتری می فرستد و شروع به طراحی می کند

  هزینه های طراحی چگونه دریافت می شود ؟

  پس از تایید قرارداد دو طرفه ، مشتری مؤظف است 30 درصد مبلغ کل را قبل از شروع کار و با توجه به قرارداد به حساب گروه واریز نموده و 60 درصد آن را قبل از تحویل توسط گروه و در اتمام کار باید به حساب واریز شود . بعد از دریافت 90 درصد هزینه کل سایت با یوزر و پسورد و آموزش ها به مشتری تحویل داده می شود .. 10 درصد مبلغ باقی مانده بعد از 17 روز اول پس از طراحی و تحویل و رضایت کامل مشتری واریز شود

 • پرسش سوال دیگر

 • آیا سوال دیگری دارید؟

  بزودی جواب سوال برای شما ارسال می شود ! اگر مایل هستید با شما تماس تلفنی داشته باشیم شماره خود را در انتهای متن پیام وارد کنید

  تماس سریع

  معنی" یاشیل " را تایپ کنید (جواب: سبز)

  گروه یاشیل وب , طراحی وبسایت

بستن

 

نمونه کار های جدید

سئو seo سایت ها

سئو (SEO) یا« بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو » به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

سئو در گوگل یک تخلف است !؟

سئو در گوگل یک تخلف محسوب می شود و یک نوع عملیات می باشد که قوانین گوگل رو زیر پا میگذارد ! عده زیادی از سئو سایت درآمد زایی می کنن در حالی که سئو به بهینه سازی کد ها و فعالیت سایت ها بستگی دارد و گوگل سایت هایی را در رتبه بالا نمایش می دهند که سایتشان فعال می باشد !! در یک نگاه به سایت های خبری ، پی می بریم که این سایت ها بدلیل فعالیت روزانه و دائمی در گوگل محبوب هستند ! و با تایپ کلمه ای که خبرگذاری و یک سایت مداوم در محتواش استفاده نموده ، آن سایت در گوگل رتبه خوبی دارد!

سایت من چه زمان در گوگل رتبه می گیرد ؟

سایت ها پس از طراحی بین 1 ماه الی 6 ماه در گوگل بخوبی شناسایی می شوند و به مرور زمان و فعالیت دائمی سایت ؛ سایت در گوگل محبوب می شود و در رتبه های بالا نمایان می شود ! انتقال سایت و تغییر آدرس ها باعث می شود که رتبه سایت پایین آید و باز به مدت ذکر شده طول می کشد که گوگل لینک های جدید سایت را بررسی و در اولویت قرار دهد ! قابل ذکر است که اگر سایت را به گونه ای به هاست دیگر انتقال دهیم که لینک ها تغییر نکند و آدرس صفحات و محتوا تداخلی درونش ایجاد نشود ، هیچ مشکلی برای سئو سایت در گوگل رخ نخواهد داد .

گروه یاشیل وب برای سئو سایتها چه راهکاری دارد ؟

گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن کلیه امکانات سایت ، به انجام بهینه سازی کد ها و تصاویر سایت می پردازد ! یکی از موضوعات مهم در بهینه سازی و رتبه گیری در گوگل طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت میباشد . تمامی طراحی های گروه بصورت ریسپانسیو می باشد . گروه یاشیل وب برای تست سایت ها از ابزار بهینه سنج GT metrix استفاده میکند و با توجه به دستورات و قوانین بهینه سازی ، سایت طراحی شده رو حد الامکان بهینه و سپس سایت را در اختیار مشتری قرار می دهد ! قابل ذکر است : که رتبه A , B , C سایت در  ابزار GT metrix نمایان گر بهینه بودن سایت می باشد ...

[مطالعه بیشتر در باره سئو ، کلیک کنید]

 

درصد پیشرفت پروژه ها


سایت شرکت هامون مبدل

70%

سایت آل وِر | نیازمندی های شهرستان خلخال

100%

سایت کلینیک مددکاری سرو

100%

سایت تلوزیون خلخالیم

100%

سایت کوتاه کن

100%

 

تماس سریع

معنی" یاشیل " را تایپ کنید (جواب: سبز)

اردبیل - خلخال - خیابان شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید مطهری - دفتر گروه طراحان یاشیل وب


- - مدیر مسؤلان گروه یاشیل وب

مسعود شیر علی پور : 09381687314

امیر حسین رنجبر : 09190626350
پست الکترونیکی سایت : info[a]yashilweb.com

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه طراحی یاشیل وب می باشد

صفحه اصلی | تعرفه ها | نمونه کار ها | مشتریان ما | پیشفاکتور | پرداخت آنلاین | درباره ما