یکی از دسته وب سایت هایی توسط گروه یاشیل وب طراحی می شود! وب سایت هایی از نوع ورزشی میباشد. چرا که به دلیل وجود تنوع رشته های ورزشی و طرفداران و علاقه مندان به آنها داشتن چنین وب سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی میتواند نوعی مزیت محسوب گردد.
در این وب سایت ها  میتوان از معرفی خود رشته ورزشی آغاز نمود و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات را در اختیار مخاطبان آنلاین وب سایت قرار داد.
نمایش نتایج آنلاین مسابقات ورزشی مرتبط با موضوع وب سایت و گرفتن آگهی ها میتواند مهمترین منبع درآمدی چنین وب سایت هایی محسوب گردد.

با شناخته شدن سایت شما چه از طریق تبلیغات و چه از طریق جستجو در اینترنت ، این امکان وجود خواهد داشت تا علاقه مندان یا کسانی که به دنبال دریافت اطلاعاتی پیرامون این رشته ورزشی هستند ، از وب سایت شما بازدید کنند که حتی میتواند در نهایت منجر به ثبت نام این افراد در باشگاه شما شود که این نیز خود یک نوع درآمدزایی محسوب میگردد.
به استادان و مربیان ورزشی توصیه جدی مینماییم که برای خود و رشته ورزشی که برای آن سالیان زیادی را زحمت کشیده اند یک وب سایت شخصی و ورزشی داشته باشند که بتوانند خود را کاملتر و راحتتر و بهتر به طرفدارانشان معرفی نمایند.

معمولا در وب سایت های ورزشی بنا به نوع رشته ورزشی اطلاعات گوناگونی میتواند داده شود که به صورت خلاصه به ذکر چند مورد از آنها میپردازیم:

       

طراحی صفحه وب ارائه توضیحات مربوط به رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش کامل آن به صورت آنلاین

طراحی  صفحه وب اخبار مربوط به رشته ورزشی مربوطه  

طراحی  صفحه وب آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگهای داخلی و خارجی   

طراحی  صفحه وب گرفتن آگهی برای کسب درآمد بیشتر

طراحی  صفحه وب ارسال خبرنامه به اعضای وب سایت

طراحی  صفحه وب معرفی فدراسیون ورزشی برای مخاطبان آنلاین

طراحی  صفحه وب گالری تصاویر بسیار زیبا

طراحی  صفحه وب به صورت ریسپانسیو برای نمایش بهتر در موبایل و تبلت

طراحی  صفحه وب دادن RSS  به کاربران برای پیگیری راحتتر اخبار در وب سایت یا باشگاه مورد علاقه شان

طراحی صفحه وب بخش تماس با ما برای ارتباط بیشتر و بهتر با کاربران وب سایت

طراحی صفحه وب ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان و ...

طراحی صفحه وب معرفی انواع سبک ها و رشته های ورزشی مرتبط با نوع فعالیت ورزشی باشگاه شما

طراحی صفحه وب  آشنا شدن بازدید کنندگان سایت با اعضا و تیم های باشگاه

طراحی صفحه وب قرار دادن فیلم ها و تصاویر مربوط به اعضا ، تیم های باشگاه ، مسابقاتی که باشگاه در آنها شرکت کرده ، مقام ها ، مدالها و ...

 

ایده بگیرید


طراحی سایت ورزشی را با گروه یاشیل وب تجربه کنید

 

نمونه کار های جدید

سئو seo سایت ها

سئو (SEO) یا« بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو » به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

سئو در گوگل یک تخلف است !؟

سئو در گوگل یک تخلف محسوب می شود و یک نوع عملیات می باشد که قوانین گوگل رو زیر پا میگذارد ! عده زیادی از سئو سایت درآمد زایی می کنن در حالی که سئو به بهینه سازی کد ها و فعالیت سایت ها بستگی دارد و گوگل سایت هایی را در رتبه بالا نمایش می دهند که سایتشان فعال می باشد !! در یک نگاه به سایت های خبری ، پی می بریم که این سایت ها بدلیل فعالیت روزانه و دائمی در گوگل محبوب هستند ! و با تایپ کلمه ای که خبرگذاری و یک سایت مداوم در محتواش استفاده نموده ، آن سایت در گوگل رتبه خوبی دارد!

سایت من چه زمان در گوگل رتبه می گیرد ؟

سایت ها پس از طراحی بین 1 ماه الی 6 ماه در گوگل بخوبی شناسایی می شوند و به مرور زمان و فعالیت دائمی سایت ؛ سایت در گوگل محبوب می شود و در رتبه های بالا نمایان می شود ! انتقال سایت و تغییر آدرس ها باعث می شود که رتبه سایت پایین آید و باز به مدت ذکر شده طول می کشد که گوگل لینک های جدید سایت را بررسی و در اولویت قرار دهد ! قابل ذکر است که اگر سایت را به گونه ای به هاست دیگر انتقال دهیم که لینک ها تغییر نکند و آدرس صفحات و محتوا تداخلی درونش ایجاد نشود ، هیچ مشکلی برای سئو سایت در گوگل رخ نخواهد داد .

گروه یاشیل وب برای سئو سایتها چه راهکاری دارد ؟

گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن کلیه امکانات سایت ، به انجام بهینه سازی کد ها و تصاویر سایت می پردازد ! یکی از موضوعات مهم در بهینه سازی و رتبه گیری در گوگل طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت میباشد . تمامی طراحی های گروه بصورت ریسپانسیو می باشد . گروه یاشیل وب برای تست سایت ها از ابزار بهینه سنج GT metrix استفاده میکند و با توجه به دستورات و قوانین بهینه سازی ، سایت طراحی شده رو حد الامکان بهینه و سپس سایت را در اختیار مشتری قرار می دهد ! قابل ذکر است : که رتبه A , B , C سایت در  ابزار GT metrix نمایان گر بهینه بودن سایت می باشد ...

[مطالعه بیشتر در باره سئو ، کلیک کنید]

 

درصد پیشرفت پروژه ها


سایت شرکت هامون مبدل

70%

سایت آل وِر | نیازمندی های شهرستان خلخال

100%

سایت کلینیک مددکاری سرو

100%

سایت تلوزیون خلخالیم

100%

سایت کوتاه کن

100%

 

تماس سریع

معنی" یاشیل " را تایپ کنید (جواب: سبز)

اردبیل - خلخال - خیابان شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید مطهری - دفتر گروه طراحان یاشیل وب


- - مدیر مسؤلان گروه یاشیل وب

مسعود شیر علی پور : 09381687314

امیر حسین رنجبر : 09190626350
پست الکترونیکی سایت : info[a]yashilweb.com

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه طراحی یاشیل وب می باشد

صفحه اصلی | تعرفه ها | نمونه کار ها | مشتریان ما | پیشفاکتور | پرداخت آنلاین | درباره ما