حتما شما هم مشتاق این شده اید که سایت های خبری و تحلیلی چگونه کار می کنند و چه مزییت هایی دارند .

سایت های خبری و تحلیلی با توجه به نیاز کاربران طراحی می شود و طراحی چنین سایت هایی نیاز یو ایکس ux (چیدمان حرفه ای) دارد .. کاربران با وارد شدن به سایت خبری ابتدا بدنباله اخبار ناب و ویژه روز هستن !! و قطعا باید چنین اخباری در دسترس بازدید کننده های سایت باشد .. و همچنین یک منو حرفه ای برای انتخاب نوع خبر توسط بازدیدکننده و مطالعه بیشتر در باره آن ، باید در سایت لحاظ شود ..

طراحی ظاهری وبسایت های نذیر عصر ایران ، خبرفارسی ، ایرنا و ... نیاز به تجربه حرفه ای دارد که با افتخار ، گروه یاشیل وب با تجربه بیش از 10 سال و طراحی اولین و بزرگ ترین سایت خبری استان اردبیل (سایت خلخالیم )، می تواند منبع خوبی برای شما باشد و این شانس را به شما می دهد که بهترین سایت خبری را توسط کارشناسان گروه یاشیل وب طراحی و پیاده سازی کرده و با توجه به ابزار ها و امکانات فوق حرفه ای امروزه ، یک سایت شکیل و اختصاصی برای شما بعمل آورد ..

از مزایای سایت خبری و تحلیلی می توان به جلوه نگری و درآمدزایی خوب آن اشاره کرد . به گونه ای که با درج اخبار روز و بروز بودن سایت ، بازدیدکنندگان روزبروز افزایش یافته و از طرفی محبوبیت و اعتبار سایت در موتور های جستوجو روزبروز بهبود یافته و می توان یک سایت با منبع خبری بزرگ و معتبر در بین سایت های ایرانی داشت..

 

در این میان می توان به چندین مزیت طراحی توسط گروه یاشیل وب اشاره کرد :

1 - طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت ها ؛ یکی از مزیت های گروه می باشد که این موضوع از اهمییت زیادی برخوردار می باشد .. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود موبایل و تبلت های هوشمند ، اکثر مردم با تلفن همراه ، کارهای روز مره خود را انجام می دهند و سایت های امروزی باید از تکنولوژی ریسپانسیو برخوردار باشند ..

2 - طراحی اختصاصی و شکیل با توجه به نیاز مشتری و همچنین چیدمان اختصاصی و حرفه ای سایت خبری طبق نیاز بازدید کننده از مزیت های این گروه می باشد..

3 - یکی از اولویت های گروه یاشیل وب در طراحی سایت ، امنیت و پشتیبانی فنی آن می باشد ..

4 - طراحی سایت ها باید کاملا بهینه شده باشد به طوری که موتور های جستجو ، بخوبی محتوای سایت  و اخبار بروز را سریع تر دیگر سایت ها به نمایش بگذارد

 

موضوعاتی که در وب سایت خبری میتوانید داشته باشید عبارتند از:

 

اخبار سیاسی که شامل:

اخبار رهبری      

اخبار دولت      

اخبار مجلس      

اخبار سیاست خارجی و هسته ای      

اخبار احزاب و تشکل ها      

اخبار سایر حوزه ها

 

اخبار اقتصادی که شامل:   

طراحی اخبار اقتصاد کلان

طراحی خبار انرژی

طراحی خبار بانک, بیمه, بورس

طراحی خبار امور زیر بنایی

طراحی اخبار صنعت و معدن

طراحی اخبار کشاورزی

طراحی اخبار تجارت

طراحی اخبار اشتغال و تعاون

 

اخبار اجتماعی که شامل:   

اخبار بهداشت و رفاه

اخبار حقوقی و قضایی

اخبار زن و خانواده

اخبار دفاعی و انتظامی

 

 اخبار فرهنگی که شامل:   

طراحی اخبار میراث فرهنگی و گردشگری

طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون

طراحی اخبار فرهنگ و ادب

طراحی اخبار آموزش

طراحی اخبار موسیقی

طراحی اخبار معارف

طراحی اخبار رسانه

طراحی اخبار دانشگاه

 

اخبار علمی:   

اخبار محیط زیست

اخبار فناوری

اخبار علوم

اخبار جامعه اطلاعاتی

اخبار پزشکی

 

اخبار ورزشی که شامل:   

طراحی اخبار فوتبال و فوتسال

طراحی اخبار توپ و تور

طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری

طراحی اخبار ورزش های پایه

طراحی اخبار ورزشهای رزمی

طراحی اخبار ورزشهای راکتی

طراحی اخبار مرزش بانوان

طراحی اخبار نهادها

 

اخبار بین المللی که شامل:   

اخبار آمریکا

اخبار آفریقا

اخبار اروپا

اخبار آسیا و اقیانوسه

اخبار خاورمیانه

اخبار روابط خارجی

 

بنابراین گروه یاشیل وب آمادگی کامل خود را در جهت طراحی و پیاده سازی وب سایت های خبری با انواع موضوعات مختلف را اعلام مینماید.

 

ایده بگیرید


 سایت حرفه ای خود را با یاشیل وب تجربه کنید

 

Bibak
Main
Screenshotefad
Ztnews Full View3
56545
نمونه کار های جدید

سئو seo سایت ها

سئو (SEO) یا« بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو » به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

سئو در گوگل یک تخلف است !؟

سئو در گوگل یک تخلف محسوب می شود و یک نوع عملیات می باشد که قوانین گوگل رو زیر پا میگذارد ! عده زیادی از سئو سایت درآمد زایی می کنن در حالی که سئو به بهینه سازی کد ها و فعالیت سایت ها بستگی دارد و گوگل سایت هایی را در رتبه بالا نمایش می دهند که سایتشان فعال می باشد !! در یک نگاه به سایت های خبری ، پی می بریم که این سایت ها بدلیل فعالیت روزانه و دائمی در گوگل محبوب هستند ! و با تایپ کلمه ای که خبرگذاری و یک سایت مداوم در محتواش استفاده نموده ، آن سایت در گوگل رتبه خوبی دارد!

سایت من چه زمان در گوگل رتبه می گیرد ؟

سایت ها پس از طراحی بین 1 ماه الی 6 ماه در گوگل بخوبی شناسایی می شوند و به مرور زمان و فعالیت دائمی سایت ؛ سایت در گوگل محبوب می شود و در رتبه های بالا نمایان می شود ! انتقال سایت و تغییر آدرس ها باعث می شود که رتبه سایت پایین آید و باز به مدت ذکر شده طول می کشد که گوگل لینک های جدید سایت را بررسی و در اولویت قرار دهد ! قابل ذکر است که اگر سایت را به گونه ای به هاست دیگر انتقال دهیم که لینک ها تغییر نکند و آدرس صفحات و محتوا تداخلی درونش ایجاد نشود ، هیچ مشکلی برای سئو سایت در گوگل رخ نخواهد داد .

گروه یاشیل وب برای سئو سایتها چه راهکاری دارد ؟

گروه یاشیل وب با در نظر گرفتن کلیه امکانات سایت ، به انجام بهینه سازی کد ها و تصاویر سایت می پردازد ! یکی از موضوعات مهم در بهینه سازی و رتبه گیری در گوگل طراحی ریسپانسیو ( نسخه موبایل و تبلت ) سایت میباشد . تمامی طراحی های گروه بصورت ریسپانسیو می باشد . گروه یاشیل وب برای تست سایت ها از ابزار بهینه سنج GT metrix استفاده میکند و با توجه به دستورات و قوانین بهینه سازی ، سایت طراحی شده رو حد الامکان بهینه و سپس سایت را در اختیار مشتری قرار می دهد ! قابل ذکر است : که رتبه A , B , C سایت در  ابزار GT metrix نمایان گر بهینه بودن سایت می باشد ...

[مطالعه بیشتر در باره سئو ، کلیک کنید]

 

درصد پیشرفت پروژه ها


سایت شرکت هامون مبدل

70%

سایت آل وِر | نیازمندی های شهرستان خلخال

100%

سایت کلینیک مددکاری سرو

100%

سایت تلوزیون خلخالیم

100%

سایت کوتاه کن

100%

 

تماس سریع

معنی" یاشیل " را تایپ کنید (جواب: سبز)

اردبیل - خلخال - خیابان شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید مطهری - دفتر گروه طراحان یاشیل وب


- - مدیر مسؤلان گروه یاشیل وب

مسعود شیر علی پور : 09381687314

امیر حسین رنجبر : 09190626350
پست الکترونیکی سایت : info[a]yashilweb.com

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه طراحی یاشیل وب می باشد

صفحه اصلی | تعرفه ها | نمونه کار ها | مشتریان ما | پیشفاکتور | پرداخت آنلاین | درباره ما